czwartek, kwietnia 20, 2017

czwartek, kwietnia 20, 2017

Grać czy nie grać? Przeczytać warto. Zapowiedź "Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek"!


Jeśli zdarza Wam się grać w gry wideo z pewnością wiecie już, że najbardziej wyczekiwaną grą 2017 roku jest Mass Effect: Andromeda. W takim razie mam przyjemność przedstawić informację wydawniczą na temat książki, która jest oficjalnym prequelem wspomnianej gry. Oto "Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek" duetu Jason M. Hough i K.C. Alexander.


Opis wydawniczy:

Spali przez setki lat, śniąc o nowym domu gdzieś w Galaktyce Andromedy. Kiedy się obudzili, zrozumieli, że to już koniec marzeń o pokojowej egzystencji. I tak oto koloniści wielu ras – turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych – stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu.
Nexus to olbrzymia stacja kosmiczna, centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy jego załoga budzi się, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem.***


***informacje publikuje za zgodą wydawnictwa Insignis

Już w środę 26 kwietnia 2017 r. wielbiciele dobrej fantastyki oraz serii gier Mass Effect znajdą na księgarskich półkach „Mass Effect: Andromeda. Nexus początek”.

Na zakończenie jeszcze mała zachęta filmowa:
Niezbadane obszary kosmosu czekają!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger