wtorek, lutego 19, 2019

wtorek, lutego 19, 2019

O mnie

Czasem trochę piszę (głównie o tym, co przeczytałam) i zamiast wkładać efekty do szuflady umieszczam je w cyfrowej rzeczywistości, czyli tutaj na blogu. Bloguję od 2014 r.

Kiedyś ukończyłam Liceum Plastyczne, wówczas wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że zostanę plastykiem o specjalności snycerstwo. I zostałam. Jednak dzisiaj jestem nauczycielem i uczę historii w szkole. Wciąż jeszcze zdarza mi się coś narysować czy namalować. Lubię moją pracę i moje pasje.

Interesuje mnie skandynawskie kino i literatura, co wynika z moich bliskich kontaktów ze Szwecją, poza tym fotografuję amatorsko. 

Czytam dużo, przede wszystkim powieści kryminalne, thrillery oraz książki sensacyjne. Nie gardzę dobrą fantastyką czy horrorem. 

Bardzo sobie cenię książki historyczne, z racji zawodu, ale nie tylko...

A ostatnio polubiłam powieści obyczajowe, romanse nawet...choć nie wszystkie są w stanie do mnie przemówić odpowiednio.

Lubię książki wydawane w formie tradycyjnej, ale nie stronię od czytników, w których swoje miejsce znalazło już wiele wspaniałych literackich perełek w postaci e-booków.

Serdecznie zapraszam w moje skromne progi...

W każdej książce można znaleźć coś dobrego...postać, miejsce, krajobraz, jakąś myśl. Przede wszystkim zaś należy docenić wkład pracy pisarza.


Beata Wasilewska /Wasilka/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger