"Straceńcy" Ingara Johnsruda już wkrótce w księgarniach. Zapowiedź!


15 lutego 2017 na polskim rynku ukaże się kolejna książka Ingara Johnsruda "Straceńcy", w której Fredrik Beier i Kafa Iqbal stawią czoła międzynarodowym spiskom i kolejnym zbrodniom. Krwawe śledztwo prowadzone w Oslo, zahaczy tym razem o Rosję.

„Straceńcy” w Skandynawii powtórzyli sukces „Naśladowców”, czyli pierwszej części cyklu Fredrik Beier.

Oto zapowiedź wydawnicza najnowszej książki Ingara Johnsruda "Straceńcy":

Fredrik Beier przekroczył swój próg wytrzymałości. Rozwód, śmierć dziecka, nieudane śledztwo, które pociągnęło za sobą wiele ofiar... Budząc się w szpitalnym łóżku, Beier wie, że kilka pigułek więcej popitych alkoholem i byłby już tylko legendą norweskiej policji.
Gdy udaje mu się wreszcie stanąć na nogi, jego partnerka Kafa Iqbal odkrywa cztery trupy w różnych dzielnicach Oslo. Na miejscu jednej ze zbrodni uwagę policjantki przykuwa zdjęcie dziewczynki podpisane Kalypso. Pojawiają się kolejne ofiary, a w ich mieszkaniach Iqbal i Beier znajdują taką samą fotografię.
Co oznacza tajemniczy podpis? Ceną za odpowiedź na to pytanie może być niejedno życie.

Fredrik Beier i Kafa Iqbal powracają w napakowanym akcją i emocjami thrillerze. Johnsrud trzyma poziom – jest gęsto od akcji, znowu świetnie łączy mnóstwo wątków i co najważniejsze – widać, że autor nie pozostaje obojętny na bieżące wydarzenia.***

Książka pojawi się w Polsce dzięki wydawnictwu Otwarte


***powyższe informacje publikuję za zgodą wydawnictwa

2 komentarze:

  1. Czekam na kontynuację "Naśladowców" więc cieszy mnie fakt, że już niedługo będę miała okazję się z nią zapoznać. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja również. Cieszę się, że za chwilę przeczytam. :)

      Usuń