środa, lutego 15, 2017

środa, lutego 15, 2017

"Girl Online solo" już 1 marca 2017 r. w księgarniach. Zapowiedź powieści popularnej Zoelii.


Zbliża się kolejna premiera. Już 1 marca 2017 r. do księgarni trafi trzecia wyczekiwana powieść Zoe Sugg, czyli Zoelii. "Girl Online solo" to kolejna, po "Girl Online" i "Girl Online w trasie", książka niezwykle popularnej vlogerki i youtuberki, na którą czekają polskie czytelniczki. 


Z opisu wydawcy:

Życie Penny wróciło do normy. Na początku nowego roku szkolnego jest gotowa stawić światu czoła w pojedynkę. Noah skrócił swoje światowe tournée, zapadł się pod ziemię i nikt nie ma pojęcia, co się z nim dzieje. Megan zaprasza Penny do swojej akademii artystycznej, więc nadarza się okazja do zawarcia nowych przyjaźni.
Dobrym sposobem na tęsknotę jest pomaganie wszystkim wokół. Elliot potrzebuje swojej najlepszej przyjaciółki bardziej niż kiedykolwiek, a nowo poznana Posey zmaga się z tremą i szuka pomocnej dłoni. Callum, czarujący Szkot z akademii Megan, próbuje rozproszyć smutki Penny. Ale czy uda się jej zapomnieć o Noah, skoro wciąż prześladują ją wspomnienia?***Książka pojawi się dzięki wydawnictwu Insignis
***informacje publikuję dzięki uprzejmości wydawcy 

2 komentarze:

  1. Nigdy nie słyszałam o Zoelii, ale widzę, że to już trzecia jej publikacja. Możliwe, że kiedyś się skuszę. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, trzecia książka, ale ja również nie miałam z Zoellą do czynienia ;-) Może kiedyś. Pozdrowienia :)

      Usuń

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger