poniedziałek, lutego 13, 2017

poniedziałek, lutego 13, 2017

Już wkrótce ukaże się bestsellerowa "Chata" w okładce filmowej. Zapowiedź!


Już 1 marca 2017 roku swoją premierę będzie miał międzynarodowy bestseller „Chata”, czyli powieść autorstwa Williama Paula Younga. Tym razem Wydawnictwo Nowa Proza zaprezentuje powieść w okładce filmowej. 


OPIS:

Podczas rodzinnych wakacji zostaje porwana Missy, najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa. Na pustkowiach Oregonu, w opuszczonej chacie, znaleziono ślady wskazujące na to, że ktoś ją brutalnie zamordował. Po czterech latach pogrążony w ogromnym smutku ojciec dostaje tajemniczy list. Wnioskuje, że napisał do niego sam... Bóg. W treści listu było zaproszenie do chaty, gdzie popełniono okropną zbrodnię na Missy. Wbrew rozsądkowi Mack postanawia pojechać do chaty i zmierzyć się ze swoimi największymi koszmarami. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego. 

"Chata" to piękna historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy***

***opis publikuję za zgodą wydawcy


2 komentarze:

 1. Piękna jest ta powieść! Pisałam o niej na swoim blogu.
  Skłania do refleksji i wywołuje mnóstwo emocji. Z pewnością wybiorę się również do kina :)

  http://monikaolgaczyta.blogspot.com/2016/08/ksiazka-ktora-warto-przeczytac.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam o niej. Chętnie przeczytam recenzję. Serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger