wtorek, października 03, 2017

wtorek, października 03, 2017

Zapanuj nad swoim życiem. Nadchodzi rewolucja z BULLET JOURNAL. Zapowiedź!


Jest wiele aplikacji i gotowych terminarzy przeznaczonych do organizowania czasu.  Niestety żaden z gotowych produktów nie jest na tyle elastyczny, uniwersalny i modyfikowalny, aby w pełni dopasować się do Twojego życia. 
Jedynym sposobem znalezienia terminarza idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom jest stworzenie go samemu od podstaw.

Pomoże Ci w tym metoda BULLET JOURNAL.
 

BULLET JOURNAL to analogowy sposób organizowania teraźniejszości i planowania przyszłości. Opiera się na kilku prostych zasadach, dzięki którym szybko stworzysz własny notatnik do zarządzania czasem i swoimi sprawami. A ponieważ dokonasz tego samodzielnie i „od zera”, będzie on całkowicie spersonalizowany. 

Wydawnictwo Insignis przygotowało dwie pozycje książkowe, które wprowadzą cię w zorganizowany świat rewolucyjnego systemu BULLET JOURNAL, integrującego dziennik, organizer i notes.  
Pierwsza z nich to Twój rok z bullet journalem. Zennor Compton. Twój Rok z Bullet JournalemJak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie
Jest to poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć własny BULLET JOURNAL – zrobisz to, korzystając wyłącznie ze zwykłego zeszytu i podstawowych przyborów do pisania! Twój rok z bullet journalem to przystępny poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć spersonalizowany systemu organizacji Bullet Journal. Znajdziesz tu mnóstwo inspirujących wskazówek i twórcze ćwiczenia na każdy dzień roku, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 365 sekund. 
Po lekturze tej książki, Twój własny bullet journal stanie się miejscem na zapisanie codziennych przypominajek i istotnych dat, twoich życiowych aspiracji, marzeń, planów i cennych wspomnień. Właściwie skomponowane listy idealnie dopasowane do twoich potrzeb sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu i nie pominiesz żadnego zadania. 
Zacznij od wynotowania swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy. Zorganizuj się efektywnie i kreatywnie dzień po dniu!

Drugi tytuł to Bullet book. Bądź pięknie zorganizowana – przygotowany przez artystę plastyka gotowy szablon BULLET BOOKA, który możesz samodzielnie uzupełniać, kolorować i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeżeli pragniesz mieć piękny BULLET BOOK i niekoniecznie chcesz zaczynać od czystego zeszytu, a do tego lubisz kreatywne wyzwania, ta książka okaże się dla Ciebie idealna.

Rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes! David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji. Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudow-nie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długo-terminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek.

planuj z prawdziwą przyjemnością
osiągnij równowagę w życiu
monitoruj zadania
kontroluj harmonogram
realizuj cele i marzenia
zadbaj o zdrowe nawyki
żyj życiem, jakiego pragniesz


Obie książki już wkrótce ukażą się w księgarniach dzięki Wydawnictwu Insignis. 
*Materiały promocyjne publikuję za zgodą wydawnictwa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger