Dobra wiadomość dla osób lubiących powieści graficzne. Zapowiedź "Username: Evie".


Lubicie komiksy? Znacie Joe Sugga? Mam dla Was dobrą wiadomość. Oto ciekawa zapowiedź wydawnictwa Insignis, którą chętnie dzielę się z Wami.

Bestsellerowa powieść graficzna Joe Sugga „Username: Evie” od 15 czerwca w polskich księgarniach!
Już dzisiaj przeczytaj fragment. 


24-letni Joe Sugg, swoim fanom znany jako ThatcherJoe, to niezwykle popularny brytyjski youtuber. Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry – Zoelli, by zaledwie kilka lat później stać się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a. Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie.

Przyznam, że autora nie znam, raczej nie zaglądam na strony vlogerów. Jednak komiksy lubię od bardzo dawna, dlatego z chęcią przekonam się, co przygotował ten młody i popularny w świecie brytyjski youtuber. Kto wie? Może dzięki niemu zainteresuję się bliżej działalnością osób prowadzących vlogi? Wszystko może się zdarzyć.

Na koniec jeszcze jeden fragment pochodzący od wydawnictwa, związany z tą nową powieścią graficzną:

Joe od najmłodszych lat spędzał długie godziny przeglądając komiksy. Jego początki w roli komiksowego twórcy wiążą się z zadaniem domowym, które miał przygotować na zajęcia z medioznawstwa. Te pierwsze próby sprawiły, że Joe bliżej zainteresował się procesem powstawania powieści graficznej oraz postanowił stworzyć swoją własną. Efektem jego pracy jest „Username: Evie”.
„Username: Evie” opowiada o perypetiach nastoletniej Evie, która dobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?

I przykładowy fragment:

Jeśli chcielibyście kupić "Username: Evie" przed premierą, możecie zrobić to przy pomocy podanego poniżej odnośnika:


Pamiętajcie! Premiera przewidziana jest na dzień 15 czerwca. W sam raz na wakacyjne dni, nieprawdaż? :-)

0 komentarze: