Wkrótce książka Cyber Mariana! Zapowiedź wydawnicza.


9 listopada 2016 r. swoją premierę będzie miała książka kultowego youtubera Cyber Mariana. Książka Cyber Mariana to opowieść o jego bardzo nieprzeciętnym, jak sam mówi, życiu od wczesnego dzieciństwa, aż po czasy współczesne. Aż pęka w szwach od ilustracji, grafik i zdjęć. Są tu memy, komiksy, rankingi. Ale przede wszystkim bogata treść. Cyber Marian „Dziś tak bardziej” napisał w swoim niepowtarzalnym stylu i z charakterystycznym dla siebie absurdalnych humorem. 

Czy znacie Cyber Mariana? Jeśli nie, wkrótce będziecie mogli przekonać się kim jest w świecie YouTube'a. A jeżeli jest Wam znany z pewnością chętnie sięgniecie po jego książkę, ponieważ odpowiada w niej na najważniejsze pytania. Kim jest? Skąd się wziął? Dokąd zmierza? Jak został kultową postacią polskiego internetu? 

Mimo że na kartach swojej książki Cyber Marian wciąż występuje w nieodłącznych cybergałach, z wąsem i w peruce, odsłania w niej o wiele więcej, niż skrywają atrybuty jego artystycznego wizerunku. Szalony, napędzany nieokiełznaną wyobraźnią i twórczą pasją Cyber Marian zabierze Was w fascynującą podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przedinternetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad – świat śmiga wtedy z zawrotną prędkością, ale zdarzają się też fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się, i zadać sobie trudne życiowe pytania. Cyber Marian to niesamowicie kreatywna bestia. Nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie zaprosił Was za kulisy swojej twórczości – oglądanej i podziwianej przez miliony. Dowiecie się więc z pierwszej ręki, jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje, z Cyber Info na czele. Wszystko to przeplatają cyberporady, cyberlisty i cybermemy. Cyber Marian napisał tę książkę w swoim niepowtarzalnym, nie dającym się podrobić stylu. Choć nie wszystko, o czym tu przeczytacie, jest do śmiechu, podczas lektury będziecie mieli naprawdę niezły ubaw. A wisienką na torcie jest darmowa, współdziałająca z książką apka, dzięki której zobaczycie Cyber Mariana w unikatowych, niepublikowanych nigdzie materiałach (i nie tylko!). Dziś tak bardziej to książka, która wciąga bez reszty, wywołuje salwy śmiechu i zaskakuje. Dziś tak bardziej to 100% Cyber Mariana w książce.

"Tak że tak. Polecam. Dajcie znać, czy się Wam podobało".
Cyber Marian.


Materiały promujące książkę publikuję za zgodą Wydawnictwa 

oraz Agencji  


0 komentarze: