poniedziałek, marca 19, 2018

poniedziałek, marca 19, 2018

Wielkie Płaszcze powracają! Cień rycerza w księgarniach już w kwietniu!


Pamiętacie "Ostrze zdrajcy", które zapoczątkowało cykl fantasy "Wielkie Płaszcze"? 
Już 4 kwietnia 2018 r. do księgarń trafi drugi tom „Wielkich Płaszczy” – niezwykłej serii fantasy spod znaku płaszcza i szpady autorstwa Sebastiena de Castella.
Sebastien de Castell jest kanadyjskim pisarzem, którego debiut, a zarazem pierwszy tom serii pt. "Ostrze zdrajcy" był nominowany między innymi do Goodreads Choice Award w kategorii najlepsze fantasy.

W "Cieniu rycerza" poznamy dalsze losy bohaterów znanych z Ostrza zdrajcy: Falcia, Kesta i Brastiego – legendarnych wędrownych trybunów, którzy mają za zadanie zaprowadzić sprawiedliwość w przeżartej intrygami i korupcją Tristii. Oprócz licznych przeciwników, z owianymi złą sławą dashini na czele, muszą się zmierzyć z reputacją zdrajców. Stawką jest życie prawowitej dziedziczki królestwa, której pretensja do tronu wyraźnie zawadza książętom zdeterminowanym, by zachować władzę w swoich skorumpowanych księstewkach. Czy legendarnym trybunom uda się ochronić królewski czaroit? A może powstrzyma ich Lament Wielkich Płaszczy?
I tym razem w powieści nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i doskonałego humoru charakterystycznego dla prozy de Castella.
Dowiedz się więcej na: www.decastell.pl

*materiał promujący książkę publikuję za zgodą wydawnictwa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger