piątek, maja 17, 2019

piątek, maja 17, 2019

"Oko Pustyni", czyli III tom serii "Tajemnica Askiru" Richarda Schwartza już wkrótce w księgarniach!


Już 23 maja 2019 r. ukaże się kolejny tom bardzo ciekawej serii fantasy, czyli "Oko Pustyni" autorstwa Richarda Schwartza. Z przyjemnością zapoznam się z kolejnymi przygodami bohaterów powieści. Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się ich losy, już dzisiaj możecie przeczytać gorący fragment powieści udostępniony przez Wydawnictwo Initium. Wystarczy zajrzeć pod podany link: http://bit.ly/OKO-PUSTYNI-FRAGMENT

Z opisu Wydawcy:

Trzeci tom rewelacyjnej serii fantasy „Tajemnica Askiru”, czyli "Oko Pustyni" to skwar i egzotyka obcego emiratu, magia, przygoda i niezapomniani, wyraziści bohaterowie w najlepszym wydaniu.

W poszukiwaniu sojuszników w walce z niszczycielskim Thalakiem wojownik Havald, pół-elfka Leandra, mroczna elfka Zokora i pozostali członkowie drużyny trafiają do pustynnego Besarajnu. Są zmuszeni zostać tu dłużej, by uwolnić Leandrę z rąk handlarzy niewolników. Wpadają przy tym w wir walki o tron, która wstrząsa Gasalabadem, stolicą monarchii. Niebagatelną rolę odegra w niej magiczny artefakt − Oko Gasalabadu, a Havaldowi i jego towarzyszom przyjdzie się zmierzyć z politycznymi intrygami, knowaniami zamachowców, mroczną magią nekromantów i… ze sługą Arminem, któremu nie zamykają się usta.

Ponieważ znam poprzednie części serii (na blogu znajdują się ich recenzje) gorąco zachęcam i polecam :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger