Całus z lufy poproszę! Wesprzyj arcydzieło warsiaskiej literatury "Mowa z Grochowa" na OdpalProjekt.pl


"Mowa z Grochowa", blog autorstwa Przemysława Śmiecha, to dzieło z warsiaskiem sznytem, godnem mistrza Wiecha! Każdy może wesprzeć "Mowę" w akcji crowdfundingowej na OdpalProjekt.pl, by wspólnie wydać książkę – arcydzieło warsiaskiej literatury.Przemysław Śmiech na blogu "Mowa z Grochowa" opowiada historie małżeńskie, pozamałżeńskie, przygody mnieszkańców Grochowa i Warszawy oraz z dziejów stolicy. Posługuje sie przy tem warsiaską gwarą oraz samopoczuciem humoru. Dwa lata temu opowiadania te ukazały się za pomocą druku, ale ludność białego kruka wykupiła. Dziś książka może zostać wydana dzięki wsparciu czytelników w akcji crowdfundingowej.

Crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe to rodzaj pozyskiwania kapitału, w którym wiele osób małymi wpłatami wspiera pomysłodawcę, by wspólnie zrealizować projekt. Pomysłodawca oferuje związane z projektem bonusy. Mechanizm ten opiera się na prostym założeniu, że najważniejsza może okazać się wspierająca się społeczność. Ostatecznie, 10 000 osób wpłacających po 100 zł pozwala zrealizować projekt o budżecie miliona złotych! OdpalProjekt.pl jest platformą, która pośredniczy pomiędzy kreatywnymi pomysłodawcami, a społecznością wspierających.

Już dziś każdy zainteresowany może wybrać nagrodę, wysupłać złotówki i wspólnie odpalić projekt: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1073,mowa-z-grochowa
Autor oferuje bycie klawym gościem, dedykację, całus z lufy albo jeszcze więcej...

Aby SzanPaństwo nie kupowało konia w worku, Przemysław Śmiech zaprasza spojrzeć własnoręcznie tu:

Blog

FB

Video do sianownych nagromadzonych


I ODPALIĆ PROJEKT:

Przemysław Śmiech – autor bloga "Mowa z grochowa", nauczyciel teatru, aktor Teatru Lalek "Igraszka", w którem grywa zwierzątka, warzywa jak również, za przeproszeniem, wiatry. W charakterze przewodnika oprowadza turystów z głębokiego terenu po naszej kochającej stolicy. Prowadzi badania nad stołeczną nawijką w Stowarzyszeniu "Gwara warszawska". W chwilach jeszcze wolniejszych śpiewa barytonem pieśni masowe w Chórze "Grochów". A jak już nic go nie goni to opisuje przygody mnieszkańców Grochowa i Warszawy.

0 komentarze: