Jutro premiera "Konstelacji zbrodni" Krzysztofa Beśki, czyli nowy patronat na blogu!


Z radością mogę ogłosić, że objęłam Patronatem najnowszą powieść Krzysztofa Beśki "Konstelacja zbrodni", której oficjalna premiera odbędzie się 20 maja 2017 roku podczas Warszawskich Targów Książki. Autor napisał kolejną część cyklu o Tomaszu Hornie - dziennikarzu, który z wdziękiem pakuje się w coraz większe kłopoty badając tajemnice historii. OPIS:

Fromborskie śledztwo Tomasza Horna

Tomasz Horn rozpoczyna nową pracę. Jego pierwszym zadaniem jest zrelacjonowanie wydarzenia na skalę światową – ponownego pochówku odnalezionych po latach poszukiwań szczątków wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Dziennikarz z ochotą podejmuje się napisania relacji i… znów pakuje się w kłopoty. We Fromborku okazuje się bowiem, że ktoś próbuje ukraść to, co z Kopernika pozostało, a gdy mu się to nie udaje, wiesza się w areszcie.

Jaka tajemnica wiąże się z Kopernikiem? Kto stoi za śmiercią złodzieja i innymi podejrzanymi wydarzeniami? Horn i jego pomocnicy nie ustają w poszukiwaniu niebezpiecznej prawdy.
Krzysztof Beśka jest pisarzem i dziennikarzem, autorem wielu powieści, opowiadań i słuchowisk.

W cyklu o Tomaszu Hornie ukazały się następujące powieści: "Ornat z krwi" i "Krypta Hindenburga". Obie książki miałam przyjemność przeczytać i zrecenzować już jakiś czas temu. Zapraszam do przeczytania moich opinii:Już wkrótce będę mogła podzielić się wrażeniami z lektury "Konstelacji zbrodni".

Polecam! Idealna lektura na majowe dni.
1 komentarz:

  1. "We Fromborku okazuje się bowiem, że ktoś próbuje ukraść to, co z Kopernika pozostało, a gdy mu się to nie udaje, wiesza się w areszcie."
    za co to?

    OdpowiedzUsuń