wtorek, czerwca 27, 2017

wtorek, czerwca 27, 2017

Już 5 lipca premiera „Pięknych złamanych serc” Sary Barnard.


Te wakacje przynoszą świetny debiut, polecany między innymi przez prowadzącą klub czytelniczy Zoe Sugg, czyli Zoellę, autorkę bestsellerowej serii „Girl Online”
„Piękne złamane serca” to przejmująca opowieść o trudnej, lecz wielkiej przyjaźni, którą pamięta się do końca życia. To historia trzech nastolatek: Caddie, Rosie i Suzanne – dziewczyn tak różnych, że właśnie to je do siebie zbliża. 


Caddy i Rosie przyjaźnią się od zawsze. Mają wspólne sekrety, razem płaczą i razem się śmieją. Pewnego dnia w ich życie wkracza Suzanne o pięknym uśmiechu i smutnych oczach. Między dziewczętami powoli rodzi się prawdziwa przyjaźń, choć Suzanne głęboko skrywa pewną tajemnicę. Tymczasem Caddie dostrzega, że niepokorność może być bardzo ekscytująca. Przeszłość Suzanne stopniowo wychodzi na jaw… A teraźniejszość zaczyna wymykać się spod kontroli.
Sara Barnard w swojej książce pragnie pokazać, że wszyscy mamy możliwość stania się światłem lub ciemnością w życiu tych, których kochamy – a w prawdziwej przyjaźni zawsze występują obie te skrajności.
Wydawnictwo Insignis udostępniło obszerny fragment powieści – można go przeczytać pod linkiem: 


Zajrzyjcie koniecznie :-)

Już niedługo będę mogła podzielić się wrażeniami po przeczytaniu powieści . Recenzja pojawi się tuż przed premierą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wasilka - Słowa jak marzenia , Blogger